HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

11.03.2012., nedjelja

KK KISELJAK - KK POSUŠJE 61-88

KK Posušje je u XIV kolu lige HB zabilježilo pobjedu na gostovanj kod dobre ekipe Kiseljaka.Sama utakmica je prošla u izjednačenoj borbi što se nebi moglo zaključiti po krajnjem rezultatu. Utakmica je rješena u zadnjoj četvrtini koju su gosti iz Posušja uvjerljivo dobili rezultatom 13-34.Posušje bolje otvara utakmicu i u prvoj četvrtini ostvaruje prednost od 9 poena.Druga četvrtina donosi malo opuštanje Posušja što domaćin koristi i preko svog najboljeg igrača Oroza smanjuje prednost i na odmor se odlazi sa plus 5 za KK Posušje.Početkom drugog poluvremena Kiseljak dolazi do izjenačenja, što je razbudilo goste koji u završnici treće četvrtine ostvaruju prednos koju u već spomenutoj zadnjoj četvrtini samo povećavaju i na kraju uvjerljivo pobjeđuju.U ekipi Posušja petorka Rezo ,Begić,Širić,Mustapić,Vlajčić dobro je odigrala cijeli susret, treba još spomenuti Šakotu najraspoloženijeg strijelca i Jukića koji je sve svoje poene dao u drugom poluvremenu. Kod Kiseljaka najbolji su bili Oroz i Jurić.