HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

29.03.2011., utorak

KK POSUŠJE - KK RAMA 89-59

KK Posušje je i u XX kolu lige HB na svome parketu pobjedilo ekipu Rame rezultatom 89-59. Gosti poznati po tricama i ovaj susret otvaraju pogođenom tricom Nikolića i odrzavaju rezultatsku neizvjesnost do sredine prve četvrtine. U nastavku domaćin predvođen Ivom Begićem ostvaruje prednost koju povećavaju tijekom cijele utakmice. Svi igrači Posušja dobijaju šansu u ovo susretu .

POSUŠJE GSD Gledatelja 300
KK POSUŠJE - KK RAMA 89-59 Suci:Križanac, Stapić, Sesar
(19-12, 29-15, 14-13, 27-19)
Posušje: Rezo 9, Ramljak 5, Jukić 1, Širić 6, Nenadić,I. Begić 22, Penava 13, A. Begić, Đerek 2, Leko 16, Keser 15
Trener: R. Jurišić
Rama: P. Zelenika 1, Biloš 8, Iličić 4, Habibija, Čauš 6, R. Zelenika, Nikolić 19, Antunović, Budimir, Burić 10, Kmetaš 2
Trener: I. Vukoja

- 10:52 - Komentari (1) - Isprintaj - #

14.03.2011., ponedjeljak

KK POSUŠJE - KK ZRINJSKI II 95-66

Košarkaši Posušja su u sklopu 18.kola lige HB na svome parketu lakše od očekivanog pobjedili ekipu Zrinjskog II . Ovom pobjedom Posušje je osiguralo prvu poziciju pred doigravanje za ulazak u prvu ligu BiH. Posušje bolje otvara susret i tijekom čitave utakmice povećava prednost koja na kraju iznosi visokih 95-66. Kod domaćina odličnu partiju su pružili svi a posebno iskusni Danijel Rezo(16) i Milan Keser(27) a imali pomoć u Ivi Begiću (20) i Josipu Joki Penavi (16), dok kod gostiju jedini raspolozeni bili su Petrović (20) i Tomić (16). Košarkaši Posušja iduće kolo su slobodni.

Posušje GSD. Gledatelja 500
KK POSUSJE - KK ZRINJSKI II 95 - 66 Suci: Miličević, Marić, Grbavac
(25-15, 21-14, 25-20, 24-17)
Posušje: Rezo 16, Ramljak, Širić 4, Soldo 2, Begić 20, Penava 16, Vranješ, Jukić 5, Đerek, Leko 2, Keser 27, Nenadić 3
Zrinjski II : Brajković 5, Mašić 3, Arapović 3, Petrović 20, Novak, Tomić 16, Petrić 6, Planinić, Gilja, Kovačević, Hubijar 2, Bodiroga 11
Trener: B. Princ

- 11:07 - Komentari (1) - Isprintaj - #

07.03.2011., ponedjeljak

KK TOMISLAV - KK POSUŠJE 73-106

Košarkaši Posušja uspješno su prošli gostovanje u Tomislavgradu i pobjedom su zadržali vodeću poziciju u ligi HB. Domaći košarkaši su bili ravnopravni samo u prvoj četvrtini gdje su koševima Radoša i Bakovića održavali rezultatsku neizvjesnost. U nastavku susreta gosti predvođeni Rezom i Begićem stvaraju razliku i rješavaju pitanje pobjednika.

Tomislavgrad, GSD Gledatelja 100
KK TOMISLAV - KK POSUŠJE 73-106 Suci: Kajan, Stapić, Vlaho
(26-28, 14-29, 14-35, 19-14)
Tomislav: Ćurić, Parlov 4, Delać 2, Radoš 32, Vidović 2, T. Baković, Kraljević 9, Mioč, J. Letica, Šimunović, D. Baković 24, J. Letica
Trener: D. Đikić
Posušje: Rezo 24, Ramljak 6, Nenadić, Soldo 5, I. Begić 21, Penava 9, Vranješ 3, A. Begoć, Đerek 16, Leko 2, Keser 15, Širić 5

- 11:20 - Komentari (1) - Isprintaj - #

ŽKK TOMISLAV-ŽKK POSUŠJE 71-50

U zadnjem kolu lige HB košarkašice Posušja su gostovale u Tomislavgradu i izgubile rezultatom 71-50. Domaće igračice bolje ulaze u susret i predvođene raspoloženom V. Krajinović ostvaruju prednost u prvoj četvrtini od 28-14 koju do kraja zadrzavaju.Najbolje kod Tomislava bile su Krajinović (28), Gudelj (18) i Škorić (13) dok su kod Posušja bolje od ostali bile Penava (19), Ramljak (11), Budimir (10) i Bakula (8).